WHEY PRO - 1 Kg
ÚVOD  |  PROTEINY  |  WHEY PRO - 1 Kg

WHEY PRO - 1 Kg

Komplexní proteinový přípravek pro efektivní podporu svalového růstu.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Proteiny | Proteiny 70-85% bílkovin

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Protein je vhodný pro:

  • Podporu nárůstu svalové hmoty a síly.
  • Ochranu svalové hmoty a její regeneraci.
  • Rychlejší doplnění bílkovin.
  • Rychlou stravitelnost a ulehčení trávicím orgánům.
  • Náhradu části bílkovinné stravy.

Způsob přípravy, dávkování
Používá se jako doplňkový zdroj bílkovin rozdělený do menších podílů. 30g prášku rozmíchejte v 0,3l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Užití proteinového nápoje je vhodné 1h po tréninku. Dále jej lze přijímat mezi jídly pro doplnění potřebného denního příjmu bílkovin.

Vhodný denní příjem bílkovin činí 1,8 g na 1 kg tělesné váhy. Toho lze docílit zvýšenou konzumací potravin bohatých na bílkoviny (drůbeží, vepřové, hovězí a rybí maso, vejce, sýry, tvaroh) a užíváním proteinového přípravku.

Hlavní složkou je syrovátkový proteinový koncentrát - WPC, mikrofiltrovaný, získaný postupem CFM (cross flow microfiltered). Tato složka je určena jako zdroj rychle vstřebatelných albuminů pro aktivní obnovu svalových vláken. Další složkou je hydrolyzát kolagenu, který je určen pro podporu obnovy a novotvorby vazivové tkáně, která tvoří šlachy, klouby, svalovou fascii a spojuje mezi sebou svalová vlákna. Rozvoj této složky, zejména pevnost šlachy omezuje rozvoj a zvyšování síly svalu. Kromě toho je to velmi rychle vstřebatelná bílkovina (velikost molekuly kolem 5000 kDa). Další složkou je kasein, což je protein se zpomalenou vstřebatelností, který je zdrojem esenciálních aminokyselin i poté, co již byl vstřebán podíl z výše uvedených rychle stravitelných proteinů.

Uvedená kombinace důležitých proteinových zdrojů nabízí komplexní nejednotvárný proteinový přípravek pro efektivní podporu svalového růstu.

Kasein je zde obsažen proto, aby byl účinek proteinu co nejdelší, napřed se tedy natráví syrovátková část. Klasický syrovátkový protein nabízí kde kdo, chtěli jsme se odlišit a nabídnout zajímavější a svým složením pestřejší produkt s co nejdelším využitím pro tělo.

Složení
100% syrovátkový proteinový koncentrát (WPC). Kaseinát sodný. Hydrolyzovaný kolagen. Sukralóza. Barviva dle příchuti: kakako, červená řepa, karamel, karmín, kurkuma.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Složka Množství
Kalorie 378 kcal
Bílkoviny 80 g
Sacharidy 4 g
Tuky 4 g
Nutriční hodnoty ve 30 g
Složka Množství
Kalorie 113 kcal
Bílkoviny 24 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky 1,2 g
Aminogram ve 100 g
Složka Množství
Arginin 4.200 mg
Alanin 5.800 mg
Asparagová k. 6.600 mg
Cystein 900 mg
Glycin 5.800 mg
Glutamová k. 12.100 mg
Histidin 1.300 mg
Phenylalanin 2.700 mg
Isoleucin 3.600 mg
Prolin 8.600 mg
Leucin 6.400 mg
Lysin 6.400 mg
Methionin 1.500 mg
Serin 4.200 mg
Thyrosin 2.100 mg
Threonin 4.400 mg
Tryptofan 800 mg
Valin 2.800 mg

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena