LADY PRO - 2 Kg
ÚVOD  |  PROTEINY  |  LADY PRO - 2 Kg

LADY PRO - 2 Kg

Proteinový nápoj vhodný zvláště pro ženy v redukčních dietách a při požadavku rýsování.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Proteiny | Pro ženy

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Obsahuje kvalitní bílkoviny pro ochranu svalové hmoty a její regeneraci. Dále vlákninu, vitamín C, vitamín E, Riboflavin a podíl MCT oleje. Při užívání tohoto kokteilu je vhodné provádět pravidelně pohybovou aktivitu. Tento protein je určen pro ženy.

Bílkovinná složka – syrovátková složka proteinu je základní podíl každého redukčního kokteilového nápoje, je rychle stravitelná a přispívá ke zlepšení přirozené obranyschopnosti organismu. Hydrolyzát hovězího kolagenu II. typu ochraňuje a vyživuje svaly, kosti a veškeré chrupavčité struktury. Vyživuje vlasy a nehty.

Vláknina (z Akácie) - je důležitou složkou stravy a to především při redukčních dietách. Vláknina zajišťuje objem stravy a tím brání přejídání a čistí střevní sliznice a chrání střevo před kvasinkami a plísněmi. Brání vstřebávání tuků a cholesterolu.

MCT olej - zrychluje úbytek tělesné váhy urychlením metabolizmu při redukčních dietách. Je vyrobený z kokosového a palmojádrového oleje.

Vitamíny - vysoký obsah vitamínu C a to 100% denní doporučené dávky. Vitamín E 30% denní doporučené dávky, dále Riboflavin, vitamín B12 a kyselina listová.

Způsob přípravy, dávkování

Výrobek se obvykle užívá jako náhrada 1 - 2 denních menších jídel. Rozmíchejte 50 g v 0,5 l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Dlouhodobé a pravidelné dávky výrobku jsou vhodné především při vysokých sportovních aktivitách a požadavcích na snížení tělesné váhy u sportovců i nesportující populace.

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát. Sušené bílky. Sušené odtučněné mléko. Hydrolyzát hovězího kolagenu. MCT olej. Vitamín B12. Sukralóza. Barviva dle příchuti: kakako, červená řepa, karamel, karmín, kurkuma.

Tento produkt lze také zakoupit jako výhodný balíček:
LADY PRO - 2 Kg + HCA 300 tablet

Nutriční hodnoty ve 100 g
Složka Množství
Kalorie 387 kcal
Bílkoviny 50 g
Sacharidy 24 g
Tuky 10 g
Vláknina 6 mg
Vitamín C 60 mg
Nutriční hodnoty ve 30 g
Složka Množství
Kalorie 116 kcal
Bílkoviny 15 g
Sacharidy 7,2 g
Tuky 3 g
Vláknina 1,8 mg
Vitamín C 18 mg

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena