COMBAT GAINER 5.440g
ÚVOD  |  GAINERY  |  COMBAT GAINER 5.440g

COMBAT GAINER 5.440g

Gainer navržený tak, aby v těle sportovce vytvořil příznivé prostředí pro podporu růstu svalové hmoty.

Výrobce:  MP/Muscle Pharm
Rubrika:  Gainery | Sacharidy do 15% bílkovin

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

MusclePharm® Combat XL™ je revoluční gainer navržený tak, aby v těle sportovce vytvořil příznivé prostředí pro podporu růstu svalové hmoty.

Tento gainer obsahuje vysoký obsah kalorií, čtyři druhy kvalitních bílkovin (koncentrát syrovátkové bílkoviny, koncentrát mléčné bílkoviny, micelární kasein, izolát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny), MCT zdravých tuků se středním řetězcem a komplexních sacharidů zajímavého složení (maltodextrin, prášek z výhonků vojtěšky, prášek ze sladkých brambor, inulin, prášek z chia semínek, prášek z quiony, mouka z hnědé rýže,), díky tomu vám poskytne maximální možné podmínky pro regeneraci svalů a jejich nárůst.

Doporučené dávkování

Výrobce uvádí rozmíchat 1 dávku (4 odměrky = 332 g) v 540 - 600 ml vody a užijte 1 až 3 krát denně. Vhodnější je rozmíchat vždy jednu odměrku a nepřipravovat nápoj do zásoby.

Nutriční hodnoty ve 100 g

Energetická hodnota ... 1604 kJ/382 Kcal.
Bílkoviny ... 15 g.
Sacharidy ... 76 g z toho cukry 5 g, vláknina 1 g.
Tuky ... 2 g z toho nasycené tuky ... 1,4 g.
Sodík ... 102 mg. Vápník ... 96 mg (10% DDD). Železo ... 1,5 mg (8% DDD).
* Pro různé příchutě se mohou nutriční hodnoty mírně lišit.

Složení

Maltodextrin, Combat XL™ proteinová směs (koncentrát syrovátkové bílkoviny, koncentrát mléčné bílkoviny, micelární kasein, izolát hydrolyzované syrovátkové bílkoviny), kakaový prášek (u příchuti čokoláda), přírodní a umělé aromata, kokosová smetana (kokosový olej, kukuřičný sirup, kaseinát sodný, mono a diglyceridy: emulgátory, stabilizátory, hlinitan sodný), sůl, směs gum (celulózová, xantanová: zahušťovadla, stabilizátory), prášek z výhonků vojtěšky, prášek ze sladkých brambor, inulin, prášek z chia semínek, prášek z quiony, mouka z hnědé rýže, tuky se středním řetězcem (z kokosu), lněný olej v prášku, směs enzymů (proteáza, amyláza, laktáza), semínka kmínu v prášku, kořen zázvoru v prášku, acesulfam draselný a sukralóza (náhradní sladidla), sojový lecitin (antioxidant, emulgátor).

Alergenní informace: obsahuje mléko, ořechy (kokos), sóju (lecitin). Tento výrobek byl vyroben v závodě, který může zpracovávat suroviny, které obsahují mléko, vejce, sojové boby, měkkýše, ryby, ořechy, pšenici a arašídy.

Upozornění: potravina vhodná pro sportovce. Určeno pro zvláštní výživu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena