WHEY PRO - 2,5 Kg
ÚVOD  |  PROTEINY  |  WHEY PRO - 2,5 Kg

WHEY PRO - 2,5 Kg

Práškový proteinový nápoj podporující tvorbu svalstva a svalovou regeneraci.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Proteiny | Proteiny 70-85% bílkovin

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Hlavní složkou je syrovátkový proteinový koncentrát - WPC, mikrofiltrovaný, získaný postupem CFM (cross flow microfiltered). Tato složka je určena jako zdroj rychle vstřebatelných albuminů pro aktivní obnovu svalových vláken. Další složkou je hydrolyzát kolagenu, který je určen pro podporu obnovy a novotvorby vazivové tkáně, která tvoří šlachy, klouby, svalovou fascii a spojuje mezi sebou svalová vlákna.

Rozvoj této složky, zejména pevnost šlachy omezuje rozvoj a zvyšování síly svalu. Kromě toho je to velmi rychle vstřebatelná bílkovina (velikost molekuly kolem 5000 kDa). Další složkou je kasein, což je protein se zpomalenou vstřebatelností, který je zdrojem esenciálních aminokyselin i poté, co již byl vstřebán podíl z výše uvedených rychle stravitelných proteinů. Uvedená kombinace důležitých proteinových zdrojů nabízí komplexní nejednotvárný proteinový přípravek pro efektivní podporu svalového růstu.

Po každém tréninku jsou svaly stimulovány k tomu, aby během následné regenerace zesílily. K tomu ovšem potřebují mít zajištěný dostatečný a kvalitní doplňkový zdroj proteinů. Jejich denní příjem je proto nutné po dobu cvičebního období navýšit.

Protein je v hodný pro:

  • Podporu nárůstu svalové hmoty a síly.
  • Ochranu svalové hmoty a její regeneraci.
  • Rychlejší doplnění bílkovin.
  • Rychlou stravitelnost a ulehčení trávicím orgánům.
  • Náhradu části bílkovinné stravy.

Způsob přípravy, dávkování

Používá se jako doplňkový zdroj bílkovin rozdělený do menších podílů. 30 g prášku rozmíchejte v 0,3 l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Užití proteinového nápoje je vhodné 1 h po tréninku. Dále jej lze přijímat mezi jídly pro doplnění potřebného denního příjmu bílkovin.

Vhodný denní příjem bílkovin činí 1,8 g na 1 kg tělesné váhy. Toho lze docílit zvýšenou konzumací potravin bohatých na bílkoviny (drůbeží, vepřové, hovězí a rybí maso, vejce, sýry, tvaroh) a užíváním proteinového přípravku.

Protein je možné užívat i v netréninkový den, normálně jej zařadíte do jídelničku 1x - 2x. Trénink je pouze stimul k růstu svalové hmoty. Ta roste v době regenerace z živin které přijímáte, tedy i v době kdy netrénujete. Tréninkový stimul dokáže svalům vydržet až čtyři další dny, postupně slábne a je třeba jej obnovit dalším tréninkem.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Složka Množství
Kalorie 378 kcal
Bílkoviny 80 g
Sacharidy 4 g
Tuky 4 g
Nutriční hodnoty ve 30 g
Složka Množství
Kalorie 113 kcal
Bílkoviny 24 g
Sacharidy 1,2 g
Tuky 1,2 g
Aminogram ve 100 g
Složka Množství
Arginin 4.200 mg
Alanin 5.800 mg
Asparagová k. 6.600 mg
Cystein 900 mg
Glycin 5.800 mg
Glutamová k. 12.100 mg
Histidin 1.300 mg
Phenylalanin 2.700 mg
Isoleucin 3.600 mg
Prolin 8.600 mg
Leucin 6.400 mg
Lysin 6.400 mg
Methionin 1.500 mg
Serin 4.200 mg
Thyrosin 2.100 mg
Threonin 4.400 mg
Tryptofan 800 mg
Valin 2.800 mg

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena