HMB - 500 kapslí
ÚVOD  |  ANABOLIZÉRY  |  HMB - 500 kapslí

HMB - 500 kapslí

Zvýšené dávkování HMB zlepšuje regeneraci svalových buněk po cvičení.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Anabolizéry |

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Prakticky se HMB používají při objemovém a silovém tréninku, kdy díky pravidelnému užívání HMB, při tréninku ucítíte sílu vlastního těla, nabuzenost, a celkově lepší pocit z vlastního cvičení. Účinky HMB pocítí především ti, kteří si již dokázali část svalové hmoty vybudovat.

Užívat HMB nebo Creatin

Někdo porovnává účinky HMB s účinky Creatinu, jelikož efekt zvýšení objemu svalové hmoty je obdobný, je zde ale rozdíl v tom, že při užívání HMB je jedním z účinků i mírné snížení podkožního tuku, čímž se dosáhne i lepšího vyrýsování svalstva. Což vás jistě potěší. HMB totiž na rozdíl od Creatinu v těle nezadržují vodu. Pokud jste typ, s vyšším procentem podkožního tuku nemusí být pro Vás efekt zavodnění svalů Creatinem žádoucí, i když ve své podstatě je také užitečný, jelikož svaly lépe absorbují přijaté živiny pro svůj růst v době regenerace.

  • Zvyšování svalové síly.
  • Podpora růstových procesů.
  • Zvýšená tuhost svalů.
  • Rýsování svalové hmoty.

Dávkování HMB

První kapsle lze pro zvýšený účinek přijmout ráno nalačno. HMB jsou vhodná pro cvičence, kteří již mají nějaký svalový základ. Užívejte 3 - 6 kapslí 30 minut před fyzickým výkonem, tréninkem a stejné množství po něm, tedy dalších 3 - 6 kapslí, které zapijte nejlépe vodou. V den, kdy nemáte trénink užívejte menší dávky během dne např. 4 dávky po 2 - 3 kapslích. Doporučená denní dávka činí 12 kapslí.

Tento produkt lze také zakoupit v menším balení:
HMB - 300 kapslí

Nutriční hodnoty - 1 kapsle 250 mg
Složka Množství
Kalorie 0,8 kcal
HMB (hydroxymethylbutyrát) 250 mg
Želatinová kapsle

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena