MASS GAIN - 3 Kg
ÚVOD  |  GAINERY  |  MASS GAIN - 3 Kg

MASS GAIN - 3 Kg

Zvýšený příjem sacharidů je důležitý pro všechny ty, kteří chtějí přibrat na váze.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Gainery | Sacharidy 16% - 30% bílkovin

skladem

   příchuť
720 Kč
-46%
390 Kč
Množství:
3,000 g

Gainer obsahuje sacharidy, z kterých tělo získává energii pro svůj provoz. Při problémech s celkovým zvýšením tělesné váhy Vám Gainer pomůže navýšit celkový denní příjem sacharidů, ty je samozřejmě nutné získávat i ze stravy. Hlavní složkou gaineru je Maltodextrin. Ten se skládá se z 5ti molekul glukosy. Sportovci ho používají jako energetický doplněk. Dodává potřebnou energii po delší dobu než samotné jednoduché cukry.

Gainer a trénink

První po tréninkové jídlo musí obsahovat vyšší podíl sacharidů, aby nedošlo ke ztrátě svalových bílkovin, proto je vhodné ihned po tréninku přijmout sacharidový nápoj pro rychlé doplnění energie.

Nedostatek sacharidů v organismu poznáte tak, že se po tréninku cítíte unavení, malátní. Ztracenou energii pro další činnost po tréninku je třeba doplnit.

Způsob přípravy, dávkování

Používá se jako doplňkový zdroj sacharidů rozdělený do menších podílů. 30g prášku rozmíchejte v 0,3l vody nejlépe v šejkru jeho zatřepáním nebo v mixéru. Užití sacharidového nápoje je vhodné ihned po tréninku, jako první zdroj energie. Dále jej lze přijímat mezi jídly pro doplnění potřebného denního příjmu sacharidů.

Vhodný denní příjem sacharidů v objemové fázi činí 5 - 7g na 1kg tělesné váhy. Toho lze docílit zvýšenou konzumací potravin bohatých na sacharidy (rýže, těstoviny, ovesné vločky či kaše, pudding s piškoty) a užíváním sacharidového přípravku (gaineru).

Gainer je možné užívat i v netréninkový den, normálně jej zařadíte do jídelničku 1x - 2x. Trénink je pouze stimul k růstu svalové hmoty. Ta roste v době regenerace z živin které přijímáte, tedy i v době kdy netrénujete. Tréninkový stimul dokáže svalům vydržet až čtyři další dny, postupně slábne a je třeba jej obnovit dalším tréninkem.

Nutriční hodnoty ve 100 g
Složka Množství
Kalorie 358 kcal
Bílkoviny 15 g
Sacharidy 72 g
Tuky 1 g
Nutriční hodnoty ve 30 g
Složka Množství
Kalorie 107 kcal
Bílkoviny 4,5 g
Sacharidy 21,6 g
Tuky 0,3 g

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena