MASS GAIN - 3 kg + CREATINE - 500 g
ÚVOD  |  ZBOŽÍ V AKCI  |  MASS GAIN - 3 kg + CREATINE - 500 g

MASS GAIN - 3 kg + CREATINE - 500 g

Balíček je převážně vhodný pro těžko nabírající jedince!

Výrobce:  
Rubrika:  Zboží v akci |

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Proč užívat MASS GAIN v kombinaci s Creatinem?

Pokud jste štíhlí a se cvičením začínáte je třeba se nejprve snažit o zvýšení příjmu energie-sacharidů, aby jste začali nabírat na váze, štíhlí lidé mají většinou rychlý metabolismus a bez přebytků energie-sacharidů se u nich ani při stimulu cvičením nezačnou bílkoviny zabudovávat do svalů (růst svalové hmoty). Lidé často dělají chybu že preferují z počátku více proteiny či si koupí proteinový přípravek, na který se pak spoléhají, ale úplně vynechají toto základní pravidlo, že bez dostatku energie nelze nic dalšího vytvářet.

Se suplementů je tedy pro začátek v hodný Gainer (sacharidový přípravek) a Creatin pro zlepšení nakládání s přijatými živinami.

Co se týče pevné stravy, sacharidy je dobré přijímat také z: 2-3 sáčky rýže, porce těstovin, miska puddingu s piškoty. Bílkoviny: vejce, kuřecí, vepřové, rybí maso, tvaroh.

MASS GAIN - 3 Kg

Tento sacharidový přípravek můžete použít několikrát během dne:

  • hodinu před tréninkem
  • ihned po tréninku
  • kdykoli během dne jako svačinu

MASS GAIN je vhodné rozmíchat ve vodě v poměru 30 g prášku do 0,3 l vody v šejkru či v mixéru. Během jednoho dne můžete přijmou 2 - 3 dávky tohoto přípravku po 30 g prášku.

Podrobné informace o tomto produktu: MASS GAIN - 3 Kg

CREATINE

V tréninkový den užívejte 5 g Creatinu před tréninkem a 5 g Creatinu po tréninku. V netréninkový den přijímejte 10 g Creatinu kdykoli během dne. Creatin můžete zapíjet vodou či jinou tekutinou. Jedna rovná polévková lžíce odpovídá 5 g prášku.

Podrobné informace o tomto produktu: CREATINE - 500 g

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena