CREATIN 500 g + GLUTAMIN 300 g + HMB 100 kapslí
ÚVOD  |   |  CREATIN 500 g + GLUTAMIN 300 g + HMB 100 kapslí

CREATIN 500 g + GLUTAMIN 300 g + HMB 100 kapslí

Efektivní trojkombinace pro podporu svalového růstu!

Výrobce:  
Rubrika:   |

skladem

1.120 Kč
-12%
990 Kč
Množství:
1,050 g

Balení obsahuje

Popis produktu

Možná máte zkušeností s jednotlivými výrobky, které mají dobrou funkčnost při samostatném užívání. Něco jiného je však používat tyto produkty najednou, den po dni a cítit jak se vám svaly nafukují a sílíte každým dnem. Samotný Creatin vám pomůže ke zvedání větších činek, protože se vám zvýší síla a to již po 5-ti dnech jeho správného dávkování.

V kombinaci s HMB se vaše síla bude ještě dramaticky navyšovat, protože HMB jsou stimulantem, který se právě používá ke zvýšení síly a následného nabytí svalového objemu. HMB jako jediný přípravek na trhu dokáže zvyšovat sílu, svalový objem a ještě při této nabídce účinků dokáže částečně prorýsovávat svalovou hmotu. Při užívání HMB nepřiberete tedy žádný tuk na víc, ale pouze čistou svalovinu!

Samotný Glutamin jako neesenciální aminokyselina je pro tělo zatěžované tréninkem 5x nutnější než ostatní aminokyseliny (společně s BCAA). Jakmile nemáte dostatek Glutaminu, hrozí značné nebezpečí ztráty získané svalové hmoty, protože Glutamin je odpovědný za váš imunitní stav. Tedy s výrazným nedostatkem Glutaminu se zvyšuje značně riziko, že tělo nebude budovat svalovou hmotu, ale bude nejprve řešit vaše bacili v organizmu.

Nedostatek jedné důležité aminokyseliny ohrožuje značně i funkčnost a množství ostatních aminokyselin, které tělo pro rychlý svalový růst potřebuje ve vyváženém poměru! Například nedostatek Glutaminu úzce souvisí s aminokyselinou Arginin. Při nedostatku Glutaminu se Glutamin může začít přetvářet z Argininu a dostáváte se do kolotoče, kdy je vaše tělo schopné si sice poradit s nedostatkem některé z potřebných aminokyselin, ale pouze částečně a především na úkor aminokyseliny jiné.

Jak společně výrobky dávkovat?

Tréninkový den

Před tréninkem - 30 minut před fyzickým výkonem užívejte 5 g Glutaminu, 5 g Creatinu a 3 - 6 kapslí HMB.

Po tréninku - ihned po fyzickém výkonu užívejte 5 g Glutaminu, 5 g Creatinu a 3 - 6 kapslí HMB.

Netréninkový den

5 g Glutaminu a 5 g Creatinu kdykoli během dne. HMB užívejte pro zvýšený účinek nalačno v dávce 1 - 3 kapsle.

Je tedy patrné, že trojkombinace Creatinu, HMB a Glutaminu je účinnou výživou pro váš rychlý svalový růst. Při dávkování HMB a Glutaminu lze zohlednit namáhavost tréninku, mohou být až trojnásobné a stále lze tyto živiny plnohodnotně využít, ale je zde i třeba jistá sebereflekce efektivnosti trénniku a stravovávání, tělo vyšší dávky pak využije.

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena