HCA - 500 tablet
ÚVOD  |  SPALOVAČE  |  HCA - 500 tablet

HCA - 500 tablet

HCA potlačuje přeměnu cukrů na tuk a tím napomáhá nepřibírat tukovou hmotu.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Spalovače | HCA a CLA

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

HCA (extrakt z rostliny Garcinia Cambogia) je pro mnohé neznámým přípravkem – "spalovačem". HCA vám nezaručí rychlé hubnutí bez námahy. HCA je spolehlivý pomocník při hubnutí, musíte však mít dostatek pohybu a začít se racionálně stravovat.

Přínos HCA ve stravě

Velikou výhodou HCA je schopnost přeměňovat přijaté cukry na glykogen. Jinými slovy cukry, které přijmete se vám neuloží jako podkožní tuk, ale přemění se na energii. To je podstata fungování HCA. V hodné je tuto energii využít při vhodné sportovní aktivitě (kolo, běh, plavání, fitness). Tím se omezuje tvorba podkožního tuku, včetně pocitu tlumení pocitu hladu, což je velice důležité, pokud jste zvyklí hodně jíst. HCA tedy nespaluje tuky, ale zamezuje ukládání cukrů v podobě podkožního tuku.

HCA jsou ojedinělý přípravek, který dokáže přijaté cukry neuložit jako tělesný tuk. Užívání HCA se tedy vyplatí všem, kteří potřebují shodit vyšší podíl tukové hmoty i těm, kteří chtějí shodit 2 – 3 kila.

Dávkování

Denní dávka 6 - 12 tablet se rozdělí do 3 - 5 menších podílů a přijímá se nejlépe půl hodiny před větším jídlem (oběd, večeře) a potom ihned po jídle, zejména pokud obsahuje zvýšený podíl sacharidů!

Tento produkt lze také zakoupit v menším balení:
HCA - 300 tablet

Nutriční hodnoty - 1 tableta 1000 mg
Složka Množství
HCA Ca (Hydroxycitrát vápenatý) 220 mg
Vláknina 300 mg
Vápník 48 mg

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena