KLOUBNÍ VÝŽIVA | VÁPNÍK - 300 tablet

VÁPNÍK - 300 tablet, s obsahem kolagenu

 300 tablet 540 Kč 390
| skladem

Vápník v těle odpovídá za tvrdost a pevnost kostí. Nedostatek vápníku se může především negativně projevit ve formě osteoporózy (náchylnost k lámání kostí).

Nedostatek vápníku

Vápník působí pozitivně na tvorbu a udržování kostí a zubů, vedení nervových vzruchů, regulaci srdečního rytmu. 99% vápníku se nachází v našich kostech, zbylé procento je neustále přítomno v krevním řečišti.

Především mladiství cvičenci, u kterých ještě neskončil vývoj, vyzrání jejich kosterního skeletu by neměli dostatečný příjem vápníku podceňovat. Vápník také pomáhá v těle rychleji odbourávat tuky a předcházet tak jejich ukládání do podkoží.

Vápník a kolagen

Přípravek s obsahem vápníku, který zde nabízíme obsahuje také hydrolyzovaný kolagen. Vápník se totiž bez jeho přítomnosti do kostní tkáně nezačlení. Dále každá tableta obsahuje fosfor, křemík a vitamíny C a D.

Dávkování

Doporučená denní dávka 4 - 6 tablet se přijímá kdykoliv během dne, např. 2 tablety ráno a 2 tablety odpoledne. Tablety se zapíjejí dostatečným množstvím vody. Celkový doporučený příjem vápníku včetně jeho obsahu v pevné stravě činí 1 g.

Kloubní výživu lze také zakoupit v těchto variantách:
COLLAGEN TABS - 300 tablet
KLOMAX - 300 tablet
GLUKOSAMIN - 300 kapslí
MSM - 100 kapslí

Nutriční hodnoty - 1 tableta 600 mg
Složka Množství
Bílkoviny 250 mg
Vápník (calcium) 100 mg
Fosfor 40 mg
Křemík 7 mg
Vitamín C 3 mg
Vitamín D 42 μg

 

Copyright © 2008 - 2017 | JÁGR - SPORT ®