GLUKOSAMIN - 300 kapslí
ÚVOD  |  KLOUBNÍ VÝŽIVA  |  GLUKOSAMIN - 300 kapslí

GLUKOSAMIN - 300 kapslí

Glukosamin zmírňuje kloubní obtíže a pomáhá udržovat správnou funkčnost kloubů.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Kloubní výživa | Kloubní výživa

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Glukosamin (GS) zmírňuje kloubní obtíže a pomáhá udržovat správnou funkčnost a pružnost kloubních chrupavek. Glukosamin zvyšuje pružnost chrupavky a tím zlepšuje celkovou pohyblivost kloubu.

Glukosamin sulfát

Glukosamin se vyskytuje ve více vazebných variantách. Dle vědeckých studiích je nejlépe hodnoceno spojení Glukosaminu a sulfátu síry, tedy Glukosamin sulfát. Sportovec by měl tento přípravek užívat především jako prevenci či jako podpůrný prostředek při hojení lehčích forem výronů (ramena, zápěstí) či natáhnutí svalů a šlach. Při větších potížích je nutné vždy navštívit specializovaného lékaře a nespoléhat se na samoléčbu.

  • Zlepšuje odolnost kloubů.
  • Zmírňuje kloubní obtíže.
  • Zvyšuje pružnost chrupavky.

Glukosamin sulfát (GS) je vhodný pro všechny aktivní sportovce a pro každého, kdo má fyzicky náročnou práci, při které dochází k nadměrnému zatěžování kloubů. Starejte se preventivně o stav svých kloubů, nevratné změny v chrupavčité tkáni vašich kloubů lze později řešit s velkými potížemi. Často se jen podaří zakonzervovat daný stav, přinášející různá pohybová omezení. Svoje klouby také zbytečně nepřetěžujte, vyhnete se tak zbytečným zraněním a přílišnému opotřebování, která vás mohou na čas vyřadit nejen z aktivního sportu.

Dávkování Glukosaminu

Glukosamin sulfát lze přijmout s nápojem kdykoliv během dne a to v dávce 2 kapsle. Při horší snášenlivosti jej lze přijmout po jídle. Přípravek je vhodné užívat 4 - 6 týdnů, do odejití bolestivých potíží. Po té jej lze vysadit. V případě trvalého poškození pohybového aparátu je nutné tuto suplementaci po nějaké době znovu opakovat.

Kloubní výživu lze také zakoupit v těchto variantách:
COLLAGEN TABS - 300 tablet
KLOMAX - 300 tablet
MSM - 100 kapslí
VÁPNÍK - 300 tablet

Nutriční hodnoty - 1 kapsle 700 mg
Složka Množství
Glukosamin sulfát 700 mg

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena