COLLAGEN - 300 tablet
ÚVOD  |  KLOUBNÍ VÝŽIVA  |  COLLAGEN - 300 tablet

COLLAGEN - 300 tablet

Řešení kloubních potíží ve formě 100% kolagenových tablet.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Kloubní výživa | Kloubní výživa

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Kolagen působí na dorůstání chrupavčité tkáně, která se pohybem kloubu opotřebovává. Tyto kolagenové tablety jsou vyrobeny z čistého hydrolyzátu kolagenu, který je důležitou bílkovinnou složkou každého kloubu. Jeho nedostatek v chrupavčitých tkáních způsobuje nemalé kloubní obtíže.

Přínos kloubní výživy

Stárnutí organismu, ale i sportovní a fyzická zátěž způsobují zvýšené opotřebení měkkých chrupavčitých tkání kostního aparátu. Žádoucí je těmto potížím preventivně předcházet. Pro ochranu a posílení chrupavčité tkáně je důležitý dostatečný příjem hydrolyzovaného kolagenu. Ten lze nejsnáze zajistit prostřednictvím tohoto potravinového doplňku. Chrupavka je umístěna na konci kosti, kde tvoří kloubní výstelku. Při dostatečném příjmu kolagenu je schopná v místě opotřebení dorůst.

  • Dorůstání chrupavčité tkáně.
  • Prevence opotřebení kloubů.
  • Ochrana kloubního aparátu.

V případě začínajících problémů s klouby je důležité tuto situaci co nejdříve podchytit a řešit jí po nějaký čas pravidelným zvýšeným příjmem kloubní výživy. Řada lidí si myslí, že tyto obtíže s klouby vyřeší užíváním vápníku, ten se, ale bez přítomnosti kolagenu do kostí nezabudovává, navíc nevyživuje kloubní chrupavku, ale zabraňuje nadměrnému odvápnění kostí a jejich následnému měknutí zabudováváním se do kostních tkání.

Dávkování kolagenu

Při potížích s klouby tablety přijímejte po jídle postupně během dne pokud možno v pravidelných intervalech, např. 2 - 3 tablety každé dvě hodiny, tak aby jste v krvi měli neustále dostatek výživných látek pro regeneraci kloubů a vazů. Maximální denní dávka činí 12 tablet. Při užívání tohoto přípravku je v případě odvápnění kostí vhodné přijímat také vápník ve formě tablet. Jako prevenci užívejte 3 - 4 tablety jednorázově kdykoliv během dne.

Kloubní výživu lze také zakoupit v těchto variantách:
GELATINE - 300 tablet
GLUKOSAMIN - 300 kapslí
MSM - 100 kapslí
VÁPNÍK - 300 tablet

Nutriční hodnoty - 1 tableta 1000 mg
Složka
Hydrolyzovaný kolagen

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena