GELATINE - 300 tablet
ÚVOD  |  KLOUBNÍ VÝŽIVA  |  GELATINE - 300 tablet

GELATINE - 300 tablet

Kloubní výživa s kolagenovým základem a růstovými faktory.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Kloubní výživa | Kloubní výživa

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

GELATINE je kloubní výživa určená k regeneraci kloubního aparátu obohacená o růstové faktory vyživující i svalový úpon. Při výběru kloubní výživy musíte brát v potaz míru a typ potíží, zranění, které má vaše rameno, šlacha či jiná část pohybového aparátu.

Druhy kloubní výživy

V běžné kloubní výživě je obsažen pouze kolagen (vyživuje kloubní chrupavku), případně Glukosamin (působí proti zánětlivě). Důležité je však při regeneraci pohybového aparátu myslet i na spojovací prvek mezi kostí a svalem a tím je svalový úpon. Zde je zapotřebí, aby kloubní výživa založená na kolagenovém základu obsahovala také vybrané aminokyseliny s růstovými schopnostmi, které svalový úpon vyživují. Klomax ke svému kolagenovému základu tyto aminokyseliny přidává. Jsou jimi cystein, fenylalanin, histidin, methionin, tryptofan, tyrosin a valin.

  • Regenerace a výživa kloubního aparátu.
  • Výživa poraněného svalového úponu.
  • Podpora novotvorby vazivové tkáně.
  • Prevence poranění svalových úponů.

GELATINE je tedy svým složením vhodný i k výživě a regeneraci svalových úponů, které fungují jako napojení jednotlivých svalů ke kosterním částem vašeho těla. Všem zraněním je však nejlepší především předcházet a to preventivním užíváním kloubní výživy v malých dávkách po celý rok.

Dávkování

Maximální dávka v případě větších potíží činí 20 tablet denně. Jako prevenci postačí denně přijmout 4 - 6 tablet rozdělených do dvou menších dávek a to před hlavními jídly. Pro maximální efekt v případě větších potíží s pohybovým aparátem není vhodný jednorázový příjem, ale denní dávku je nutné rozdělit např. do systému 2 tablety přijímané každé dvě hodiny během dne a to alespoň po dobu jednoho měsíce.

Kloubní výživu lze také zakoupit v těchto variantách:
COLLAGEN TABS - 300 tablet
GLUKOSAMIN - 300 kapslí
MSM - 100 kapslí
VÁPNÍK - 300 tablet

Nutriční hodnoty - 1 tableta 1000 mg
Složka
Hydrolyzovaný kolagen
L-cystein
L-fenylalanin
L-histidin
L-methionin
L-tryptofan
L-tyrosin
L-valin

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena