HMB - 300 kapslí
ÚVOD  |  ANABOLIZÉRY  |  HMB - 300 kapslí

HMB - 300 kapslí

Díky pravidelnému užívání HMB, při tréninku ucítíte sílu vlastního těla.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Anabolizéry |

skladem

780 Kč
-32%
530 Kč
Množství:
300 kapslí

Zvýšené dávkování HMB zlepšuje regeneraci svalových buněk po cvičení. K hlavním účinkům HMB patří zvyšování svalové síly a nárůst svalové hmoty v důsledku vyšší využitelnosti přijímaných bílkovin. Pro zlepšení růstových procesů je vhodné zároveň užívat i WPC protein a Arginin, čímž se zvýší proudění krve a HMB se snáze dostanou do svalových buněk.

Účinky HMB na nárůst svalové hmoty

Díky pravidelnému užívání tohoto anabolizéru brzy ucítíte při tréninku sílu vlastního těla, nabuzenost a celkově lepší pocit z vlastního cvičení. Zkušení cvičenci porovnávají účinky HMB s užíváním Creatinu s tím rozdílem, že se po pravidelných dávkách užívání HMB začne u sportovce mírně snižovat podkožní tuk, což je peckou pro každého, kdo chce nabrat sílu, zvýšit tuhost svalů a přitom ještě zvýraznit svalovou hmotu pro rýsováním. HMB nezadržují na rozdíl od Creatinu v těle vodu. Proto ten, kdo se s tímto problémem setkal při užívání Creatinu, že nenabíral pouze čistou svalovou hmotu, by jim měl dát jednoznačně přednost, jelikož dokáží svaly částečně i vyrýsovat.

  • Zrychlují nárůst svalové hmoty.
  • Brzký efekt zvyšování síly.
  • Působí anti-katabolicky.
  • Zlepšují celkovou vyrýsovanost svalstva.

Optimální dávkování HMB

Užívejte 3 - 6 kapslí 30 minut před fyzickým výkonem - tréninkem a stejné množství ihned po něm, tedy dalších 3 - 6 kapslí, které zapijte dostatečným množstvím vody. V netréninkový den užívejte menší dávky během dne např. 4 dávky po 2 - 3 kapslích. První dávku lze pro zvýšený účinek přijmout ráno nalačno. Doporučená denní dávka činí 12 kapslí. HMB jsou vhodná pro cvičence, kteří již mají nějaký svalový základ.

Tento produkt lze také zakoupit ve větším balení:
HMB - 500 kapslí

Nutriční hodnoty - 1 kapsle 250 mg
Složka Množství
Kalorie 0,8 kcal
HMB (hydroxymethylbutyrát) 250 mg
Želatinová kapsle

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena