CREATINE - 500 g
ÚVOD  |  CREATIN  |  CREATINE - 500 g

CREATINE - 500 g

Creatin účinně podporuje tvorbu svalové hmoty a zvyšuje silové výkony.

Výrobce:  JÁGR - Sport
Rubrika:  Creatin | Kreatin Mnohydrát

Omlouváme se.
Zboží je momentálně vyprodané, na jeho naskladnění usilovně pracujeme.

Kreatin pomáhá zprostředkovat rychlé vstřebávání bílkovin a přenos sacharidů (energie) přímo do svalových buněk. Kreatin monohydrát lze také využít ke krátkodobému zvýšení svalového výkonu. V prvních 20 - 30 vteřinách je použit pro svalovou práci při, které nevzniká odpadní látka kyselina mléčná a nedochází tak ke svalové únavě. Tu lze při prudkém startu, rozběhu apod. ucítit opravdu až po chvíli. Tento efekt je dán evolučně, rychlý start znamená mít náskok.

Vliv Creatinu na Váš tělesný typ

Kreatin monohydrát je vázán na molekulu vody, zavodňuje svaly, to má příznivý vliv na vstřebávání živin což následně vede ke zvětšení svalového objemu. Pokud jste Endomorf a máte tedy tendenci spolu se svalovou hmotou nabírat i podkožní tuk tento vizuální efekt zavodnění pro Vás nebude příliš vhodný a měli by jste si raději pořídit Glutamin. Kreatin je tedy vhodný pro Ektomorfa a Mezomorfa. Existují i další formy vázání Creatinu na některou látku a její molekulu, ale tento typ vazby je pro tělo nejpřirozenější.

  • Zvýšení silového výkonu.
  • Zlepšuje vstřebávání živin ve svalech.

Kreatin se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Naše játra si jej dokáží syntetizovat, ale pro potřeby sportovce to není dostatečné, je jej tedy třeba doplňovat zvenčí pro navýšení energetických rezerv. Kreatin do krevního oběhu dostanete rychleji při zvýšeném glykemickém indexu (GI), který navodíte v kombinaci s glukózou nebo sacharidovým nápojem (gainerem).

Způsob přípravy, dávkování Creatinu

Creatin je možné užívat po celý rok. Záleží vždy na konkrétním jedinci, jak na Creatin reaguje. Creatin je vhodné brát před tréninkem a po tréninku. Existují i jiné varianty, zde záleží na zkušenostech cvičícího s tímto produktem a s jeho reakcí na něj. Creatin užívejte 20 minut před tréninkem, v množství 5 g a ihned po tréninku dalších 5 g. V netréninkový den užívejte 10 g kdykoliv během dne. Po dobu užívání je vhodný zvýšený příjem tekutin.

Tento produkt lze také zakoupit v těchto variantách:
CREATINE - 1 Kg
CREATINE - 300 kapslí

Nutriční hodnoty ve 100 g
Složka Množství
Kalorie 350 kcal
Creatin Monohydrát 99g

 

2017 © JÁGR - SPORT ® – Všechna práva vyhrazena