NA ÚVOD | CREATIN | CREATIN - 500 g

CREATIN - 500 g

Creatin účinně podporuje tvorbu svalové hmoty a zvyšuje silové výkony.
Obsah Běžná cena Cena s DPH
500 g 460 Kč 413 Kč
Dostupnost: Skladem

Popis produktu

Kreatin se za posledních 20 let stal opravdovým fenoménem mezi špičkovými kulturisty. A tak ani vy by jste neměli podceňovat jeho užívání při budování svalové hmoty.

Kreatin se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Naše játra si jej dokáží syntetizovat, ale pro potřeby sportovce to není dostatečné, je jej tedy třeba doplňovat zvenčí pro navýšení energetických rezerv.

Z kreatinu uloženého ve svalu se při fyzické námaze uvolňuje (kreatinfosfát), který je spolu s ATP (adenosintriofosfát) energií pro svalovou buňku. Díky Kreatinu tak svaly dostávají více energie a mohou rychleji růst.

Kreatin do krevního oběhu dostanete rychleji při zvýšeném glykemickém indexu (GI), který navodíte v kombinaci s glukózou nebo sacharidovým nápojem.

Způsob přípravy, dávkování

Creatin je možné užívat po celý rok. Záleží vždy na konkrétním jedinci, jak na Creatin reaguje. Creatin je vhodné brát před tréninkem a po tréninku. Existují i jiné varianty, zde záleží na zkušenostech cvičícího s tímto produktem a s jeho reakcí na něj!

Creatin užívejte 20 minut před tréninkem, v množství 5g a ihned po tréninku dalších 5g. V netréninkový den užívejte 10g kdykoliv během dne.

CREATIN  - 500 g
Máte dotaz k produktu?
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Email: